چرا اشغال خردکن؟ چرا باید از دستگاه اشغال خردکن استفاده شود؟ ایا استفاده از  زباله خردکن مزایای ثابت شده ای‌‌ دارد؟ آیا زباله خردکن هم مانندبسیاری از محصولات که خریداری میشوند،فقط جنبه‌ تجملاتی دارد؟

maz3

در سالهای اخیر جامعه مدرن مسئولیت پذیرتر شده و مدیریت پسماندها مورد توجه قرار گرفته است. در راستای مدیریت زباله ها،طرح تازه کاربرد اشغال خردکن خانگی در سینک آشپزخانه،یکی از راهکارهای جالب بوده است.اگر هنوز تردید دارید که استفاده از اشغال خردکن منافعی برای شما و طبیعت به همراه دارد بهتر است مطلب ذیل را با دقت بخوانید و متوجه شوید که  خرد کن زباله چگونه مزایایی برای شما و طبیعت به همراه دارد.این نکات به شما کمک می‌کند که درک بیشتری در مورد چرایی استفاده از سیستم دفع پسماند در سینک یا همان  خردکن پسماند را داشته باشید.

مزیت اشغال خرد کن

مزیت نخست:داشتن شرایط بهداشتی در خانه

با استفاده از اشغال خردکن، حجم زباله تا حدچشمگیری در خانه کاهش می‌یابد و این به معنای کیسه زباله کمتر خواهد بود، در شرایطی‌که اشغال در منشأ اولیه یا همان خانه تفکیک میشود،برترین نوع تفکیک اشغال‌ها انجام شده است.در ضمن هنگامی که زباله‌های تر در سطل‌ زباله موجود نباشد ،بوی‌ نامطبوع وجود نداشته و میکروبها ، باکتریها و حشرات به قامت سطل‌ زباله زیستگاهی در وسط آشپزخانه نخواهند داشت.

مزیت دوم : کاهش حجم زباله در خارج از شهر

در سال ۲۰۰۷ مجموع سهم پسماند‌های خانگی در آمریکا ۳۱/۷ میلیون تن تخمین زده شده که از این میزان ۱۲/۵ میلیون تن به پسماندهای غذایی اختصاص داشته است.زباله‌های تر در خارج شهر میتوانندگاز متان تولید کرده و آن را در فضا منتشرنماید.گاز متان ۲۱ برابرخطر ناک تر از دی اکسید کربن بوده و می تواند گرما را در اتمسفر زمین نگاه دارد.

مزیت سوم : کاهش خطرات ناشی‌ از سوزاندن یا دفن زباله‌ها در خارج از شهر

مزیت چهارم : کاهش مصرف سوخت

جمع آوری زباله‌ها در شهر توسط کامیون هایی انجام می‌پذیرد که کاهش حجم زباله تاثیر مستقیمی‌ در تعداد آنها و انجام حمل و نقل‌های روزمره آنها دارد.

مزیت پنجم : توانایی تولید انرژی و بهره برداری از آن

شاید خوشایند نباشد که تصور کنید در چرخه‌ٔ بازیافت آب حجم زباله‌های تر نیز وارد شده است ولی‌ باید بدانید این زباله‌های ریز شده که از دستگاه  خردکن پسماند وارد سیستم خروجی فاضلاب شهری وارد شده اند در نهایت هنگام ربازیافت مجموع آب‌های زیرزمینی میتوانند کود بسیار حاصلخیزی باشند که در حومه شهرها برای کشاورزی مورد قرار گیرند و یا با هدایت و کنترل متان ناشی‌ از آنها می‌توان جریان الکتریسیته تولید نمود.

همچنان که متوجه شدید مزایای استفاده از  زباله خردکن در سطوح علمی‌ بسیار مورد بررسی‌ قرار گرفته که به اختصار به آن‌ها اشاره شد.قابل ذکر است که اشغال خرد کن به عنوان یکی از اختراعات نوین و کار آمد قرن حاضر مورد تحسین قرار گرفته است.

اما شما به عنوان مخاطب استفاده از اشغال خورد کن ممکن است نگرانی هایی در مورد مصرف آب و برق این دستگاه داشته باشید، تحقیقات کاملی در این مورد نیز انجام پذیرفته و سهمی حدود کمتر از ۱ درصد مصرف آب و برق یک خانوار مختص به اشغال خرد کن می‌باشد. این دستگاه با کمترین هزینه برترین نتایج را برای خانواده‌ها وطبیعت به ارمغان می‌‌آورد . امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد.

تلفن سفارش محصولات : ۰۲۱.۲۲۵۸۷۳۱۵

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *