مشاوره رایگان

می‌خواهیم در این مقاله روش استفاده و نگهداری زباله خرد کن را برای شما عزیزان شرح دهیم. قبل از اینکه طریقه استفاده از زباله خرد کن و یا همان خرد کن زباله را برایتان شرح دهیم ، باید در نظر داشته باشید که نوع نصب و اتصال لوله‌های زیر سینک بسیار مهم می‌باشد ، از این جهت تمامی کمپانی‌های تولید کنندهٔ زباله خرد کن در قدم اول وظیفه نصب آن را خود بعهده میگیرند چرا که شیب لوله‌ها در هنگام نصب و زاویه و نوع اتصالات در راه اندازی زباله خرد کن بسیار حائز اهمیت می‌باشد .

در این مقاله ما به تشریح روش استفاده از زباله خرد کن هایی که به شیوهٔ  Continuous کار می‌کند می‌پردازیم که همگی‌ در نحو استفاده یکسان میباشند.

روش استفاده و نگهداری از زباله خرد کن

روش استفاده :

۱) آب سرد را کمی‌ باز کنید، دکمهٔ Air Switch را فشار دهید تا دستگاه شروع به کار نماید.

۲) به آرامی پسماند‌ها را وارد دستگاه نمایید ، طی‌ ۱۰ تا ۳۰ ثانیه دستگاه آنرا به مایع رقیق تبدیل کرده و وارد فاضلاب مینماید.

۳) پس از تغییر صدا متوجه میشوید که کار دستگاه تمام شده است. برای چند لحظه اجازه دهید آب جریان داشته باشد تا داخل دستگاه شسته شود .

۴) دکمهٔ Air Switch  را فشار دهید تا دستگاه خاموش شود .

how to use disposer

روش نگهداری :

مانند تمام وسایل برقی‌ نکاتی‌ را جهت نگهداری دستگاه باید رعایت نمایید :

۱) از ریختن منسوجات و مصنوعات همانند فلز ، شیشه ، پلاستیک ، چوب ، فیلتر سیگار ، دستمال کاغذی ، پیچ ، سوزن ، سیم ظرفشویی و … به داخل دستگاه خودداری نمایید .

۲) مواد شوینده خورنده و سفید کنند را داخل دستگاه نریزید.

۳) از ریختن روغن داغ  و چربی‌ به داخل دستگاه خودداری نمایید .

۴) چنانچه به صورت اتفاقی‌ قاشق و یا هر جسم ناخواسته دیگری وارد دستگاه شد به سرعت آنرا خاموش کرده، دوشاخه را از برق در آورده و بعد از اطمینان از خاموش شدن دستگاه ، جسم مورد نظر را خارج نموده و به مدت ۳ تا ۵ دقیقه دستگاه را خاموش بگذارید ، سپس دکمهٔ  Reset را که در زیر دستگاه قرار دارد را فشار داده ,  سپس دستگاه را به برق متصل نموده و آنرا روشن نمایید.

۵) هر چند وقت یک بار یک قاشق چای خوری جوش شیرین را با ۶۰ میلی‌ لیتر  آب مخلوط کرده ، داخل دستگاه بریزید تا آنرا شستشو دهد ، همچنین میتوانید جهت چربی‌ زدایی داخل دستگاه , از نصف یک لیمو ترش استفاده نمایید.

۶) دستگاه را بیشتر از ۳ دقیقه روشن نگذارید.

۷) چنانچه نوسان برق دارید دستگاه را حتما به محافظ متصل نمایید .

۸) کودکان و افراد کم توان و معلول را در استفاده از زباله خرد کن بر حذر دارید.

با استفاده از مطالب بالا شما میتوانید عمر مفید دستگاه خود را به حد اکثر برسانید.

تلفن سفارش محصولات : ۰۲۱.۲۲۵۸۷۳۱۵

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *